Lombard24

Firma Lombard 24h Wrocław

Lombard24 jest firmą działającą na rynku od 2008 roku. W przeciągu kilku lat zbudowaliśmy stabilny system, dzięki czemu nasze pożyczki pod zastaw we Wrocławiu zabezpieczone są solidnym zapleczem finansowym. Stawiamy na rozwój i wysoką jakość oferowanych usług. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników oraz koncentracji na potrzebach klientów, przykładamy ogromną wagę do dbałości o relacje z klientem oraz staramy się dopasować ofertę do każdej osoby indywidualnie a zarazem bardzo profesjonalnie.

Lombard 24h Wrocław zapewnia rzetelną wycenę, minimum formalności, dbałość o pozostawione u nas zastawy, dyskrecję, anonimowość oraz poufność danych osobowych. Gotówkę dajemy od ręki, a spłatę ustalamy wspólnie na dogodny dla klienta termin. Wszystko w trosce o zadowolenie naszych klientów.

Udzielamy pożyczek pod zastaw złota, sprzętu RTV i AGD, sprzętu sportowego, nieruchomości, komputerów, antyków, sprzętu budowlanego i wielu innych. Jeśli nie widzisz na liście towaru, który masz ochotę zastawić – skontaktuj się z nami a z pewnością zaproponujemy najatrakcyjniejszą ofertę spośród wszystkich Lombardów we Wrocławiu. Jeśli nigdy nie brałeś pożyczki pod zastaw lub kredytu lombardowego, przyjdź i przekonaj się jakie to proste! Atrakcyjna lokalizacja sprawi, że trafisz do nas bez żadnego problemu, gdyż jesteśmy w samym centrum miasta! Pożyczki pod zastaw to nasza specjalność.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego całodobowego lombardu we Wrocławiu.

Lombard 24h Wrocław oferuje pożyczki pod zastaw i kredyty lombardowe. Atrakcyjna lokalizacja w centrum, najlepsze stawki i profesjonalna obsługa to nasze atuty. Jeśli potrzebujesz pożyczki lub kredytu lombardowego – zgłoś się do nas! Jesteśmy dostępni 24h na dobę!