Lombard24 jest firmą działającą na rynku od 2008 roku.W przeciągu kilku lat zbudowaliśmy stabilny system, dzięki czemu nasze pożyczki pod zastaw oraz kursy walut we Wrocławiu zabezpieczone są solidnym zapleczem finansowym. Stawiamy na rozwój i wysoką jakość oferowanych usług. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników oraz koncentracji na potrzebach klientów, przykładamy ogromną wagę do dbałości o relacje z klientem oraz staramy się dopasować ofertę do każdej osoby indywidualnie a zarazem bardzo profesjonalnie.

Lombard 24h Wrocław zapewnia rzetelną wycenę, minimum formalności, dbałość o pozostawione u nas zastawy, dyskrecję, anonimowość oraz poufność danych osobowych. Gotówkę dajemy od ręki, a spłatę ustalamy wspólnie na dogodny dla klienta termin. Wymiana waluty jest bardzo sprawna i oferujemy bardzo korzystne kursy walut we Wrocławiu. Nasze Lombardy zlokalizowane są w centrum miasta, dzięki czemu nietrudno do nas trafić. Wszystko w trosce o zadowolenie naszych klientów.

Udzielamy pożyczek pod zastaw złota, sprzętu RTV i AGD, sprzętu sportowego, nieruchomości, komputerów, antyków, sprzętu budowlanego i wielu innych. Jeśli nie widzisz na liście towaru, który masz ochotę zastawić – skontaktuj się z nami, a z pewnością zaproponujemy najatrakcyjniejszą ofertę spośród wszystkich Lombardów we Wrocławiu. Jeśli nigdy nie brałeś pożyczki pod zastaw lub kredytu lombardowego, przyjdź i przekonaj się jakie to proste! Atrakcyjna lokalizacja sprawi, że trafisz do nas bez żadnego problemu, gdyż jesteśmy w samym centrum miasta! Pożyczki pod zastaw to nasza specjalność.

Ruska 64

50-079 Wrocław

+48 787 27 81 81

Kołłątaja 16

50-007 Wrocław

+48 788 75 57 41